FaceBookTwitterGoogle+

Msze święte

Kościół Parafialny
Niedziele i święta
6.30,  8.00,   9.30
11.00, 12.30, 16.00
Dni powszednie
6:00, 6:30, 18:00


Kaplica w Jamnicy

Niedziela - 8:00
Środa - 17.00
I piątek - 6.45


Kaplice w Domach
Pomocy Społecznej

Niedziela - 12:15

Pozostałe  Msze św.
Kancelaria Parafialna

Konto parafialne

84 8805 0009 0043 4437 2000 0010
Łącki Bank Spółdzielczy

Liturgia na dzisiaj

img2

2023-11-25 sobota

Pielgrzymka do Łagiewnik i sanktuarium w Czernej

pielgrzymkadoczernejPięćdziesięcioosobowa grupa pielgrzymów z parafii wyruszyła w sobotę o świcie w kierunku Krakowa. Celem były Łagiewniki, gdzie pielgrzymi modlili się w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia oraz  w kaplicy klasztornej, gdzie znajduje się łaskami słynący obraz Jezusa Miłosiernego i grób św. Faustyny. Następnym punktem na trasie pielgrzymki było Sanktuarium św. Jana Pawła II, modlitwa przy jego relikwiach, obejrzenie pamiątek związanych z życiem i posługą Papieża Polaka oraz zwiedzanie świątyni i kaplic ozdobionych wspaniałymi mozaikami.

Po obiedzie autokar z pielgrzymami wyruszył do Czernej, gdzie znajduje się sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej i św. Rafała Kalinowskiego. Ojcowie karmelici, gospodarze tego miejsca, zapoznali przybyłych gości z historią kultu szkaplerza oraz z dziejami świątyni, klasztoru i łaskami słynącego wizerunku Matki Bożej. Duchowym owocem wizyty w Czernej było przyjęcie przez 25 pielgrzymów szkaplerza i włączenie ich do Bractwa Szkaplerznego.

Serdecznie dziękujmy wszystkim uczestnikom pielgrzymki, jej organizatorowi i opiekunowi – ks. Dawidowi i zapraszamy do kolejnych wspólnych wyjazdów na wiosnę.

Zdjęcia w naszej galerii (kliknij tutaj).


 

Posłuchaj radia

logo Radio

logo radians

Polecamy

FB2

diecezja

gosc niedzielny

milujcie sie

PromyczekDobra winietka1

katechizm

biblos

Dane kontaktowe

Parafia Rzymsko-Katolicka
Matki Bożej Bolesnej 
w Nowym Sączu - Zawadzie

ul. Kręta 1, 33-300 Nowy Sącz
tel.: 18 443 96 79
e-mail: kancelaria@parafiazawada.pl